Трошки про нас!

ТМ «Добрий вечір» – один з найпотужніших виробників кондитерських виробів в Західному регіоні. Поєднання новітніх технологій з багаторічними традиціями виробництва високоякісної продукції робить компанію лідером в своїй галузі. Нашими перевагами є сучасне виробництво, оснащене високотехнологічним устаткуванням від провідних світових виробників, та натуральна сировина, якісні та смачні кондитерські вироби.

Солодощі – це не просто смачно, це життєво необхідно і дітям – для правильної роботи мозку, і дорослим – для швидкого зняття втоми і розслаблення. Солодке піднімає настрій, сприяючи виробленню ендорфінів – гормонів щастя, додає енергії, народжує яскраві образи і нові ідеї.

Більше 100 видів солодких задоволень від ТМ «Добрий вечір» подарують вам незабутні хвилини насолоди новими ароматними поєднаннями або традиційними Галицькими смаками, перевіреними роками і улюбленими мільйонами.
Яка насолода поласувати ніжним, як маленька хмарка, повітряним тістечком, або шматочком торта, на зрізі якого одразу кілька шарів-смаків. Або, передчуваючи задоволення, вдихнути аромат свіжоспеченого рулету з фруктовою начинкою.

Сімейне святкування або вечір наодинці з самим собою, шум дитячого свята і трепет романтичного побачення важко уявити без солодощів. Соковитий бісквіт або хрустке тістечко, невагоме безе або маскарпоне з сирковою начинкою – кожен вибирає на свій смак. «Тірамісу», «Квіточка в пудрі», «Французька слойка» – від одних тільки назв течуть слинки.

ТМ «Добрий вечір» радує і дітей, і дорослих своїми солодкими творіннями вже більше 9 років. Виробництво кондитерських виробів – це не ремесло, а справжнє мистецтво. Адже для того щоб ароматне печиво, ніжне тістечко або ошатний торт приносили задоволення, одних високоякісних натуральних продуктів і перевірених рецептур мало. І для кулінарного шедевра, і просто для «смачненького до чаю» необхідні ще два секретних компоненти: любов до «солодкої творчості» і натхнення. Ви, напевно, помічали: у виробів різних виробників тортів бувають однакові назва та складники, а смак – абсолютно різний. Для наших кондитерів важлива кожна деталь, а тому й солодощі від ТМ «Добрий вечір» виходять незабутні: ніжні й ароматні.
З нами свято не залежить від календаря. Торти, тістечка, печиво, перетворять будь-який з 365 днів у році в особливий.